До свята весни!

Актуально до
08.03.2024

До свята весни!

06.03.2024

До свята весни! Отримай додаткову знижку 20% на всю жіночу колекцію. А також 5% у вигляді балів від вартості придбаного товару на особистий бонусний рахунок. Акція діє з 06 по 08 березня 2024 року включно у діючих  магазинах COLIN’S на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та на сайті colins.com  Деталі акції у продавців-консультантів та на сайті colins.com 

Умови:

До свята весни! Отримай додаткову знижку 20% на всю жіночу колекцію. А також 5% у вигляді балів від вартості придбаного товару на особистий бонусний рахунок.

Акція діє з 06.03.2024 по 08.03.2024 на сайті інтернет-магазину colins.com та у всіх магазинах ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» ТМ «COLIN'S» на території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Акція діє на весь жіночий товар. Умови цієї Акції не поширюються на товар з дефектом, що представлений у магазинах формату аутлет.

Акція не об’єднується з іншими акціями та спеціальними пропозиціями.

Як виключення із правил програми лояльності ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» ТМ «COLIN’S», учасникам нараховуються лише 5% у вигляді балів  від вартості придбаного товару, ціна якого закінчується на цифру «9»,«5» або «0» , на особистий бонусний рахунок лише в період проведення  цієї Акції.

Акція не діє на товар з дефектом.

Бали дійсні до 30 червня 2024 року включно.

У разі повернення товару покупцем бали списуються, а використані - не повертаються.

Повернення та обмін товару, придбаний по Акції проводиться відповідно до законодавства України.

ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» залишає за собою право вносити зміни до правил Акції.

Організатор Акції - ТОВ “ДЕЛЬТА ТЕКС”.

COLIN'S

1 поверх