Victoria Gardens

Victoria Gardens

Victoria Gardens – найбільший торгово-розважальний комплекс* на заході України, розташований у Львові (вул. Кульпарківська, 226 а).

ТРК введено в експлуатацію у 2016 році. З березня 2018 року Victoria Gardens знаходиться під управлінням команди професіоналів Dragon Capital Property Management**

Загальна площа комплексу складає 99 144,9  кв.м., орендна – 49 825,5 кв.м.

Загальна кількість паркомісць – близько 1500.

Архітектурна концепція: 1-ий та 2-ий поверхи - рітейл оператори.

Інфраструктура ТРЦ:

7  ресторанів

11 операторів фудкорту

4  кав’ярень

Кінотеатр Multiplex

Papashon: боулінг, більярд, кафе, Music-Hall

H&M – перший магазин на заході України

Нова Пошта, відділення

 

У 2020 році у ТРК відкрито офісні приміщення на четвертому поверсі багатоповерхового паркінгу загальною площею 8698 кв.м.

www.vg-offices.com

* за орендною площею та кількістю магазинів (згідно із даними офіційних сайтів торгово – розважальних центрів, сайту uk.wikipedia.org та рейтингів інших медіа-ресурсів)

**Довідка

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в України, яка працює в сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в лідируючих виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також в знакові проекти житлової і комерційної нерухомості. Для управління придбаними об'єктами нерухомості група створила власну керуючу компанію – Dragon Capital Property Management, зібравши команду топ-професіоналів у галузі комерційної нерухомості. На сьогодні під управлінням Dragon Capital PM знаходиться 26 об'єктів комерційної нерухомості, з них 11 об’єктів офісної нерухомості, 6 об’єктів торгової нерухомості та 9 логістичних комплексів, площею 531 тис. кв. м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.