Розваги та Послуги

1 поверх

1 поверх
bodo — це компанія, яка спеціалізується на враженнях у подарунок.
1 поверх
1 поверх
Сервіс онлайн платежів IBox
1 поверх
Impero Group  – мережа магазинів чоловічого одягу італійських брендів об’єднаних з салоном Impero Barbers Salon на одній локації для стильних та успішних чоловіків.
1 поверх
Прокат машин для дітей.
1 поверх
Чистка текстилю, аквачистка, фарбування текстилю, прасування, фарбування та чистка шкіряних виробів, чистка килимів, чистка пір’я, еко чистка.
1 поверх
Мережа туристичних агенцій «Сільпо Вояж» допоможе втілити ваші бажання пропонуючи тури, готелі, екскурсії, авіа та залізничні квитки.
1 поверх
Сучасний дизайн з використанням природних матеріалів.
1 поверх

2 поверх

6-ти зальний кінотеатр найбільшої мережі в Україні. Кінотеатр Multiplex пропонує глядачам широкий репертуар новинок кінематографу, зручний розклад, а також відмінний фірмовий звук та зображення.
2 поверх
Послуги з експрес доставки документів, вантажів та посилок вагою до 5 кг. Безготівкова оплата.
2 поверх
Мережа майстерень з виготовлення ключів та продажу супутнього товару.
2 поверх
Місце відпочинку для всієї родини: боулінг, більярд, кафе, Music-Hall. 16 ігрових доріжок, 4 дитячі доріжки, місце сучасної музики, танців та відпочинку. Найкраще місце для днів народження, корпоративних вечірок, фуршетів.
2 поверх
PAPASHON KIDS — улюблене місце відпочинку дітей різного віку. Безліч розваг: лабіринт, батутна арена, автомати, «4kids», дитячі дні народження. Papashon Kids – центр свята для Ваших діточок!
2 поверх
«French Style» - студія краси з 5-ти річним досвідом, командою професіоналів та якісними послугами. Це територія створення твого стилю, приємного спілкування та відпочинку.
2 поверх

3 поверх

Ми – спорт простір APOLLO NEXT. Це цілком новий погляд на те, яким повинен бути спортивний клуб та шлях до здорового і досяжного способу життя.
3 поверх