Даруємо 60 000 грн від Eldorado у Victoria Gardens

10.09.2021

Даруємо 60 000 грн від Eldorado у Victoria Gardens

Ельдорадо у Victoria Gardens дарує 60 000 гривень. Здійснюйте покупки в магазинах торгового центру, реєструйте чеки та вигравайте один з дванадцяти подарункових сертифікатів на п'ять тисяч гривень.

Умови акції:

 

  • Здійсніть покупку на суму від 500 грн одним чеком у закладах ТРК Victoria Gardens, крім магазинів техніки та зв’язку: «Алло», AppleRoom, «Цитрус», «Фокстрот», «Київстар», Lifecell, Mobi phone, Pocket Store, Samsung Experience Store, «Техно Їжак», Xiaomi, «Ябко», «Розетка», магазин-партнер Bosch, Miele, Remax  
  • Здійсніть покупку на будь-яку суму в магазині ELDORADO
  • Зареєструйте 2 чеки в один день покупки на одну отриману в магазині Картку Учасника на промостійці біля магазину ELDORADO, щодня з 12:00 – 20:00 год в період 13-29 вересня, та до 17:00 год 30 вересня
  • Якщо покупка здійснена після 20:00 то Картку Учасника можна зареєструвати виключно наступного дня
  • Можна зареєструвати не більше 5-ти Карток Учасника
  • Розіграш – 30 вересня о 18:30 год біля магазину ELDORADO із включенням прямої трансляції на сторінці Victoria Gardens у facebook
  • Про виграш повідомимо в телефонному режимі. Для отримання сертифікату потрібно прийти в торговий центр та пред’явити два переможні чеки та Картку Учасника 14 жовтня 2021 р. у період 10:00 – 22:00 год

 

Офіційні Правила Акції

 

1. Організатор і виконавець Акції

1.1. Організатором та Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю “ЄВРОПОЛІС ПРОПЕРТІ ХОЛДІНГ”, яке зареєстроване за адресою: 01033, м. Київ,
вул. Саксаганського, будинок 36 літера Д (далі – Організатор/Виконавець Акції).

1.3. Партнером Акції є: Товариство з обмеженою відповідальність “ДІЄСА” (зареєстроване за адресою: Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), буд. 45, ідентифікаційний номер юридичної особи 36483471) магазин, якого із торговою маркою «ЕЛЬДОРАДО» розташований в ТРЦ «Victoria Gardens» за адресою: м. Львів, 79071, вулиця Кульпарківська, буд. 226 А (надалі – Партнер або Партнери Акції).

 

2. Учасники Акції

2.1. Учасником Акції є фізична особа, яка виконала всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (надалі – Учасник або Учасники).

2.2. Брати участь в Акції можуть усі громадяни України,  яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє - та правоздатність).

УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній: 

- власники та працівники Організатора, Виконавця, Партнерів Акції  або орендарі (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й працівники та  обслуговуючий персонал магазинів  ТРЦ «Victoria Gardens»), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції та обслуговування  ТРЦ «Victoria Gardens»;

- безпосередні члени родини осіб вказаних вище. Під безпосередніми членами родини розуміються: дружина, чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни чи піклувальники;

  • юридичні особи;
  • фізичні особи – нерезиденти.

 

3. Територія проведення та тривалість Акції

3.1. Акція проводиться на території ТРЦ «Victoria Gardens», що розташований за адресою: м. Львів, вулиця Кульпарківська, 226 А в період з 13.09.2021р. до 29.09.2021р. включно щоденно з 10:00 год.  до 22:00 год. та 30 вересня до 17:00 год  (надалі – Період проведення Акції).

3.2. Реєстрація учасників Акції відбувається на промостійці Виконавця розташованій в біля магазину Eldorado на першому поверсі ТРЦ «Victoria Gardens» виключно 13-29 вересня 2021р. в період з 12:00 год. до 20:00 год. та 30 вересня 2021 року в період з 12:00 год. до 17:00 год.

3.3. В Акції беруть участь фіскальні та/або товарні чеки оформлені у відповідності до чинного законодавства України, отримані учасниками Акції за придбання будь-яких товарів та послуг усіх магазинів та закладів громадського харчування, які розташовані в ТРЦ «Victoria Gardens» (надалі – Акційні Товари та/або послуги) за винятком чеків з магазинів вказаних у п.

3.4. Термін проведення Акції та місце її проведення може бути змінені Організатором Акції за його власним рішенням у зв'язку з істотною зміною обставин, які не могли бути передбачені ним станом на день затвердження цих Правил.

 

4. Призовий фонд

4.1. Учасники Акції, що виконали всі умови Акції, передбачені Правилами, отримують право на участь у розіграші наступних призів*:

- 12 Подарункових сертифікатів від Партнера Акції на суму 5000, 00 грн кожен. Загальний призовий фонд становить 60 000, 00 грн.

 

* Під розіграшем призів від партнера Акції слід розуміти право Переможця отримати їх в магазині Партнера Акції  - «ЕЛЬДОРАДО»

4.2. Оподаткування розіграшу (придбання) Призів Акції провадиться відповідно до чинного законодавства України.

4.3. Визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Призів, проводиться згідно з положеннями цих Правил.

4.4. Неухильне дотримання та виконання всіх умов цих Правил є обов’язковою передумовою отримання Призів. Невиконання/неповне виконання визначених цими Правилами умов, а також невиконання всіх передбачених цими Правилами дій позбавляє відповідного Учасника Акції права на одержання Призу. В цьому випадку, Учасник Акції вважається таким, що відмовився від отримання Призу, та не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

4.5. Заміна Призу, з переліку вказаному в п.4.1 цих Правил, будь-яким іншим благом чи на будь-які інші Призи не допускається. Призи обміну та поверненню не підлягають.

 

5.Порядок участі в Акції

5.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити усі наступні дії:

5.1.1. Протягом періоду проведення Акції придбати товари та/або послуги на загальну суму від 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 коп.) по одному чеку, виключно в магазинах, що знаходяться в  ТРЦ «Victoria Gardens», за винятком наступних магазинів: «Алло», AppleRoom, «Цитрус», «Фокстрот», «Київстар», Lifecell, Mobi phone, Pocket Store, Samsung Experience Store, «Техно Їжак», Xiaomi, «Ябко», «Розетка», магазин-партнер Bosch, Miele, Remax  за адресою, вказаною в п.3.1. цих Правил, що має бути підтверджено відповідними розрахунковими документами (фіскальними або товарними чеками оформленими у відповідності до чинного законодавства України) та

придбати товари та/або послуги на будь-яку суму в магазині Eldorado.

На два розрахункових документи (фіскальний або товарний чек оформлений у відповідності до чинного законодавства України) з магазинів та закладів зазначених у п.5.1.1. можна зареєструвати не більше 5-ти Карток Учасника.

5.1.2. Щоб стати Учасником  Акції особа повинна пред’явити Виконавцю Акції  розрахункові документи (фіскальні або товарні чеки оформлені у відповідності до чинного законодавства України), які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх відповідно до п. 3.2 цих Правил, отримати та заповнити персональну картку учасника Акції, що містить особисту інформацію учасника (П.І.Б., контактний телефон, номер чеку, вартість, тощо) (надалі - Картка) на промостійці (на 1-му поверсі ТРЦ «Victoria Gardens», центральний атріум). 

 

Виконавець Акції ставить спеціальну відмітку на відповідних розрахункових документах для запобігання їх повторної участі в Акції.

 

УВАГА! Кількість шансів на одного Учасника обмежена: Учасник має можливість заповнити 5-ть Карток за умови, що вони відповідають  Правилам Акції. 

 

Відривний талон Картки Учасника зберігається в спеціальній скриньці протягом усього Періоду проведення Акції та приймає участь у розіграші  Головного призу та призів від Партнерів Акції.

 

5.1.3. Заповнивши Картку відповідно до даних Правил, Учасник отримує право на участь у розіграші Призів від Партнера Акції. 

5.1.4. До участі в Акції допускаються лише Картки Учасника та чеки з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та заповнені згідно п. 5.1.1 та з урахуванням п. 5.1.2. Правил.

5.1.5. Усі заповнені належним чином Картки беруть участь у розіграші призів від Партнера Акції. Організатори Акції попередньо можуть повідомити про інший час розіграшу шляхом розміщення інформації на сайті: www.victoriagardens.com.ua  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/trcvictoriagardens.

5.1.6. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (чеків) на придбані товари та/або послуги, на підставі яких вони заповнювали Картки для підтвердження здійснення покупки в ТРК Victoria Gardens до дня отримання Головного Призу Акції.

5.1.7. Передача прав Учасника іншим особам не допускається. Будь-яке порушення з
боку Учасника даних Правил та умов Акції, є підставою для позбавлення його
права участі в Акції.

5.1.8. Картку/Картки Учасника необхідно зберігати протягом всього Періоду
проведення Акції.

5.1.9. У випадку втрати Картки Учасника або її псування, інформація, що була зібрана в ній, та сама Картка Учасника не відновлюються. Картка Учасника не може бути передана іншій особі.


 

6. Порядок проведення розіграшу

6.1. 30.09.2021 р. o 18:30 год за адресою, зазначеною у пункті 3.1. відбудеться розіграш Призів Акції.

6.2. Визначення переможців Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Карток Учасників, що беруть участь в Акції з прямим включенням на офіційній сторінці ТРК Victoria Gardens у facebook - www.facebook.com/trcvictoriagardens

Присутність Учасника Акції в ТРК Victoria Gardens під час Розіграшу Призу не є обов’язковою умовою для отримання сертифікату. Учасник Акції, Картка якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти один з Призів, буде повідомлений про це одразу за номером телефону, вказаному в Картці. Дзвінки здійснюватимуться з телефонного номеру: +38 068 916 0890

 

Якщо Учасник Акції, Картка якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти Приз,  не відповів на дзвінок в момент Розіграшу, та/або не виконав умови зазначені в п. 6.2. цих Правил, то такий Приз підлягає повторному розіграшу серед інших Учасників за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед всіх інших зареєстрованих Карток.

 

Розіграш проводиться до тих пір, доки не будуть визначені всі Переможці. Приз підлягає повторному розіграшу серед інших Учасників за випадковою ймовірністю шляхом
жеребкування серед всіх інших зареєстрованих Карток, якщо Переможець не з’явився за Призом, згідно строків, вказаних у п. 6.7. цих Правил.

 

6.3. Сертифікат від Партнера Акції поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту не допускається. 

6.4. У випадку повернення Переможцем Акції, який виграв Приз,  товару, придбаного в період проведення Акції за чеком, що  став підставою для отримання Призу, Приз повертається Організатору Акції одночасно з поверненням товару.

6.5. З моменту отримання Учасником Призу, Організатор Акції не несе відповідальності за випадкове знищення, пошкодження чи технічний стан Призу. 

6.6. Вручення Призів (сертифікатів) відбуватиметься 14 жовтня 2021р. у період з 10:00 – 22:00 год.

 

6.6. Учасник Акції Картка якого буде визначена такою, що виграла Приз Акції зобов’язаний за місцем проведення розіграшу пред’явити Виконавцю Акції: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, два переможних фіскальних або товарних чеки, що стали підставою для реєстрації Учасника для участі в Акції із відміткою Виконавця Акції. Пред’явлення усіх вказаних документів  є обов’язковою умовою для отримання Призу Партнера Акції.

Увага! У випадку повернення Переможцем (або іншою особою) Товару за розрахунковим документом, який став підставою для визначення Переможця, в строки, визначені законодавством України та розірвання  при цьому договору купівлі-продажу, Переможець втрачає право на отримання Призу Акції.

Увага! У випадку не з’явлення Переможця Акції до Виконавця Акції за місцем проведення Акції для отримання Призу 14 жовтня 2021 р., в період з 10:00 до 22:00 год Переможець Акції вважається таким, що добровільно відмовився від призу без сплати будь яких грошових компенсацій із сторони Організатора/Виконавця Акції.

6.7. Передача (видача) Призу (сертифікату) Переможцю Акції Організатором Акції відбувається в магазині «Eldorado», що знаходиться на 1-му поверсі в ТРК Victoria Gardens за адресою: м. Львів, 79071, вул. Кульпарківська, буд. 226 А, після визначення Переможця Акції,   в чотирнадцятиденний термін з моменту завершення перевірки Організатором Акції особи Переможця на дотримання умов Акції, вказаних в п. 2.2 цих Правил, яка може тривати до 5 робочих днів, та після  підписання відповідного акту приймання-передачі. В разі відмови Переможця Акції від проходження перевірки на дотримання умов п. 2.2. цих Правил, на виключний розсуд Організатора Приз підлягає повторному розіграшу серед інших Учасників Акції.

 

 

7. Права та обов’язки Організатора

7.1. Організатор залишає за собою право змінити дату, час проведення розіграшу та визначення Переможця. Змінену інформацію можна буде дізнатися на офіційному сайті Організатора Акції: www.victoriagardens.com.ua  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/trcvictoriagardens.

7.2. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або не вручення призів у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини, що перешкоджають в проведенні Акції та врученню призів.

7.3. Організатор Акції має право змінювати умови Акції (включно із переліком партнерів Акції та призів від них), повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на сайті: www.victoriagardens.com.ua  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/trcvictoriagardens.

 

8. Прикінцеві положення

8.1. Всі результати Акції є остаточними і перегляду не підлягають.

8.2.. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає перегляду.

8.3. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення інформації на сайті: www.victoriagardens.com.ua  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/trcvictoriagardens. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Правил.

8.4. Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує, що він  ознайомлений з цими Правилами  і погоджується з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання призів, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

8.5. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп‘ютерними вірусами, неполадками в роботі мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками та з будь-якою іншої причини, неконтрольованої Організатором, яка спотворює або стосується виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Акції, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.

 

9. Персональні дані

9.1. Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції себе усвідомлює  всі ризики і наслідки, пов'язані з участю в Акції та отриманням Призів.

9.2. Під час участі в Акції Учасники самостійно вносять свої персональні дані, а саме: прізвище, імя, по батькові, поштову адресу, адресу електронної пошти (e-mail), контактний телефон, інше. Інформація, що надається, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

9.3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим надає свою згоду на обробку та безкоштовне використання наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону, поштову адресу, адресу електронної пошти, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (далі - «Персональні дані»). (Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя - НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ.) Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”.

9.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, та ознайомлений з правами, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

9.5. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором Акції самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

9.6. Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

9.7. Взявши участь в Акції, Учасники дають свою згоду на те, що їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю в публічних заходах, які проводяться Організатором Акції в межах даної Акції, можуть бути використані Організатором Акції та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, та розміщення реклами в мережі Інтернет без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.

9.8. Процедура визначення Учасників Акції, які мають право одержати Призи, не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері ігрового бізнесу, конкурсом або іншою, заснованою на ризику грою, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, або умовами конкурсу. Організатор Акції не отримує винагороду від Учасників Акції за їхню участь в Акції.

9.9. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.