Магазин COLIN’S поповнить tenant-mix ТРЦ Victoria Gardens

01.02.2021

Магазин COLIN’S поповнить tenant-mix ТРЦ Victoria Gardens

В кінці лютого 2021 у Victoria Gardens, відбудеться довгоочікуване відкриття магазину міжнародного фешн-бренду COLIN’S.

Магазин з площею 368м2 буде розташовано на 1-му поверсі біля центрального входу у ТРЦ замість магазину Бомонд.

COLIN’S у Victoria Gardens стане 68-м в Україні та 3-м у Львові.

Бренд COLIN’S є лідером по кількості монобрендових магазинів в країні, що розташовані більш ніж у 30 містах України.

Ми знаємо COLIN’S як улюблений денім-бренд, що присутній на ринку України вже понад 20 років. За підрахунками, кожен 4й українець обирає джинси саме цієї марки, надаючи перевагу якості тканин та зручності моделей.

Зручне розташування магазину та комфорт від шопінгу для клієнтів – є принципові пріоритети компанії, тому підбір максимально вдалої локаціє є надважливим для бренду. Дизайн магазину для COLIN’S розроблений архітектурним бюро з Великої Британії, а фахівці зі Стамбулу адаптували проект саме для магазину у ТРЦ Victoria Gardens. Особливістю бренду завжди виступають окремі Денім-зони, де представлено більше 20 різних чоловічих та жіночих моделей від класичного крою до трендових варіантів, що актуальні у поточному сезоні.

Клієнти COLIN’S завжди мають можливість додаткової вигоди з власною бонусною програмою лояльності. Накопиченими балами можна розрахуватися до 70% від вартості покупки як в магазині так і онлайн на colins.ua.

У новому магазині ви можете знайти нову весняно-літню колекцію, що складається з 6 різних підтем, які відрізняються настроєм, кольоровою гамою та стилем, а також асортиментом з базових речей: сорочки, футболки, світшоти, джинси та жакети – універсальні моделі, що завжди максимально швидко знаходять своїх нових власників.