Київський Ювелірний Завод презентував нову колекцію прикрас «Акценти»!

20.06.2018

Київський Ювелірний Завод презентував нову колекцію прикрас «Акценти»!

Нещодавно наш партнер, Київський Ювелірний Завод, презентував нову колекцію прикрас в золоті - «Акценти». Колекція «Акценти» виконана в білому і червоному золоті 585 проби з використанням натурального каміння. Основною ідеєю колекції стало бажання ювелірів акцентувати увагу на центральному камені - піропі та топазі, підкресливши його неповторну красу. Для цього майстри КЮЗ застосували різні прийоми - від гри діамантів навколо самоцвіту до блиску
відображень полірованого золота у витонченій пластиці виробів.

Ідеальне поєднання блакитних топазів українського походження з білим золотом, і молодого граната глибокого винного кольору з червоним не може не закохати в себе з першого погляду. Крім того, не варто забувати про корисні властивості
цих каменів: піроп - камінь пристрасті і любові, який також має лікувальні властивості, а топаз - символ вірності, допоможе здобути прихильність і налагодити відносини з оточуючими людьми.

Для того, щоб шанувальниці ювелірних прикрас мали можливість насолодитися красою дорогоцінних каменів - КЮЗ створив відео-презентацію колекції в стилі «аркур», де жорстке скульптурне світло створює відчуття застиглого кадру і надає виробам неповторний, аристократичний стиль. 

https://www.youtube.com/watch?v=tQS2RksKp_Y
Колекція «Акценти» створена для жінок, які не бояться бути в центрі уваги, адже в таких прикрасах всі погляди будуть прикуті тільки до них.

Київський ювелірний завод

1 поверх