Онови свій гардероб вигідно!

Актуально до
31.05.2024

Онови свій гардероб вигідно!

09.05.2024

Онови свій гардероб вигідно!

Отримай 500 балів на бонусний рахунок миттєво за покупку від 4000 гривень одним чеком! Акція діє з 26 квітня по 31 травня 2024 року включно  на сайті colins.com  та у діючих  магазинах COLIN’S на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.  Деталі та умови на colins.com та у продавців-консультантів.

Умови:

Отримай 500 балів на бонусний рахунок миттєво за покупку від 4000 гривень одним чеком!

Акція діє на визначений товар з 26.04.2024 по 31.05.2024 року включно в інтернет-магазині colins.com та у діючих магазинах ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» ТМ «COLIN’S» на території України, підконтрольній українській владі, за винятком тимчасово окупованих територій, визначених законодавством України та території проведення ООС.

Як виключення із правил програми лояльності ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» ТМ «COLIN’S», при купівлі товару на суму 4000,00 грн в одному чеку учаснику нараховується лише 500 балів на особистий бонусний рахунок тільки в період проведення цієї Акції.

1 бал = 1 гривні знижки. Балами можна розрахуватися у всіх магазинах ТМ «COLIN’S» на території України та в інтернет-магазині colins.com до 70% від вартості чеку, починаючи з наступної покупки. Невикористані акційні бали дійсні до 30.06.2024 року включно.

Акція не об’єднується з іншими акціями. Умови цієї Акції не поширюються на товар з дефектом та товар, ціна якого закінчується на цифру «0», що представлений у магазинах ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» ТМ «COLIN’S OUTLET».

Зареєструватися у програмі лояльності ТМ «COLIN’S» покупець може в магазині ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» чи в інтернет-магазині colins.com. Покупцям інтернет-магазину colins.com для отримання балів на бонусний рахунок за покупку необхідно зареєструватися та зробити покупку з особистого кабінету в інтернет-магазині colins.com

У разі повернення товару покупцем бали списуються, а використані - не повертаються. Повернення та обмін товару, придбаний по Акції проводиться відповідно до законодавства України.

ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» залишає за собою право вносити зміни до правил Акції. Організатор Акції - ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС».

COLIN'S

1 поверх