Спроба рейдерського захоплення ТРК Victoria Gardens

23.06.2017

Спроба рейдерського захоплення ТРК Victoria Gardens

В п'ятницю, 23 червня 2017 року, колишнім керівником ТОВ "ФЕНІКС-КАПІТАЛ", яке є власником ТРК "Victoria Gardens", було здійснено спробу рейдерського захоплення підприємства та, відповідно, торгово-розважального комплексу. Група молодиків спортивної зовнішності в супроводі звільненого у грудні 2016 року колишнього керівника підприємства намагалась захопити адміністративну частину будівлі торгово-розважального комплексу та проголосити Оджаклі Айтача новим директором підприємства, надавши виписку з єдиного державного реєстру, яка була виготовлена на підставі завідомо сфальсифікованих документів про продаж корпоративних прав підприємства та усунення діючого керівництва.

Завдяки злагодженим діям адміністрації ТРК "Victoria Gardens" та втручанню поліції незаконні дії рейдерів були припинені, а повноваження діючого керівництва підприємства відновлені. За фактом рейдерського захоплення підприємства та підробки документів відкриті кримінальні провадження - ведеться досудове розслідування.

Адміністрація ТРК "Victoria Gardens" запевняє своїх партнерів, орендарів та відвідувачів, що ситуація перебуває під контролем, а підприємство працює у звичайному режимі. 

Наголошуємо на тому, що єдиними повноважними посадовими особами підприємства є директор Євгеній Король та перший заступник директора Ергюль Кадем.

З огляду на це, у випадку надходження таких документів просимо невідкладно повідомляти ТОВ "ФЕНІКС-КАПІТАЛ" та поліцію.