Про компанію JLL

Про компанію JLL

JLL (NYSE: JLL) - компанія, яка надає фінансові та комплексні професійні послуги у сфері нерухомості. Клієнти JLL, зацікавлені у підвищенні вартості активів, якими вони володіють. JLL входить у список – Fortune 500, річний прибуток компанії становить 4,7 мільярди доларів США, загальний оборот 5,4 мільярди доларів США. JLL має більше ніж 230 корпоративних офісів у 80 країнах світу, штат компанії складає близько 58 тисяч співробітників.

JLL працює в Україні з 2006 року, надає професійні консультаційні послуги власникам торгових центрів та девелоперам в усіх регіонах України. Найбільшими проектами JLL є: ТРЦ «Скай Молл» і ТРК «Проспект» в Києві, ТРЦ «Магелан» в Харкові, ТРЦ King Cross Leopolis у Львові.

Компанія отримала премію «Краща консалтингова компанія на ринку нерухомості» на церемонії Ukrainian Property Awards у 2013 році. Також компанія JLL відзначена знаковими професійними нагородами у Європі, такими як Best Agent for Retail and Leisure Leasing CEE, Британської ради торгівельних центрів, Retail Agency of the Year в Центральній та Східній Європі, в, «Рітейл-консультант року» за версією PMA UK, британськамаркетингова премія Purple Apple, нагорода Immobilien manager у Німеччині, п'ять нагород AMPD - турецької ради торгівельних центрів і багатьма іншими.

Більш детальну інформацію про компанію можна знайти на сайті: www.jll.ua