Махрові натуральні халати для всієї сім'ї!

09.11.2017

Махрові натуральні халати для всієї сім'ї!

Банний махровий халат - це необхідний атрибут вашого гардеробу. Довгий чи короткий, з вишивкою або мереживом, класичний та ультра модний - він дарує тепло та комфорт для кожного.

В магазині TIVOLYO HOME представленний широкий асортимент махрових халатів для дому та сауни. Натуральні тканини та різноманітні дизайни не залишать вас байдужими. Хороший махровий халат може стати прекрасним варіантом для подарунку. Причому цей подарунок приведе в захват як молоду дівчину, так і зрілу жінку. Подарований розкішний халат стане відмінним проявом турботи і уваги.
А оскільки їх із задоволенням носять всі без винятку, то цей подарунок є універсальним і він завжди актуальний. Після ванни або басейну, перед сном, вранці приємно накинути на себе махровий халат і відчути себе в ніжних, лагідних, дбайливих обіймах приємної тканини. У м'ягкому натуральному халаті приємно випити вранці чашку гарячої ароматної кави. Без нього не обійтися в ванній кімнаті. У такому одязі можна відпочити ввечері в тихій і спокійній обстановці на дивані перед телевізором.

Tivolyo Home

1 поверх